Ali ne! Ova kolumna je vrhunska. Da se mene pita, slobodno bi bila u svim novinama diljem Lijepe naše. Ali me se ne pita!
Ali me se pita da kaj delam na cesti i psuje (vidi se na usnama što, jer ipak, to je lako "čitljivo") kad idem do Varoša biciklom, kaj nije rijetko... Ovakve, od Dobryle opisane situacije su ne znam koliko put zadesile i mene, od bacanja na bankinu, potezanja na cestu, sve zbog "moćnijih" kamiondžija, za koje isto ne znam tko im je dal' vozačku za takvo vozilo. I onda se svi čude dok nekoga zatuku.
Nekad bih se ljutio, no, sad, kad netko sjedne na trubu, koristim kontra-psihologiju, lijepo mu mahnem i nasmijem se, a ovaj onda, koliko je popižden što je u autu i što mu ja, kao, smetam, još bolje popizdi.
Poštovanja od takvih ljudi naspram biciklista (ne samo biciklista, nego u zadnje vrijeme sve više motociklista, koji se voze na ovim kineskim Đinđijima koji teško idu više od četiri i pol banke) nema niti malo.
Kako na cesti, tako ćak ni na parkiralištu.